, ,

FoxESS EP5 5.18kWh BMS

5,059.80 zł hrubá 4,113.66 zł čistá

  • EUR: 1,155.04 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 4,113.66 zł netto

Dostupnosť: 1 na sklade

SKU: ELFOXESS_EP5

Dostupnosť 1 na sklade

B2B ponuka

Skontrolujte veľkoobchodnú cenu tohto produktu

Otvorte kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhľadaným SKU a prejdite priamo na veľkoobchodnú ponuku.

SKU: ELFOXESS_EP5
Informácia o čase spracovania objednávky Prestávka aktívna Online objednávky aktívne - predĺžené spracovanie
Od: 14.10.2026 Do: 16.10.2026 Štandardná obsluha od: 18.10.2026

Od 14.10.2026 do 16.10.2026 obchod funguje v režime prestávky z dôvodu prestávky obchodu. Objednávky je možné naďalej zadávať online, ale Čas spracovania objednávky je do 24 hodín. Objednávka sa zadáva úplne online.

Online nákupy sú dostupné, ale vybavenie objednávky môže kvôli prestávke trvať dlhšie.

Ďakujeme za pochopenie.

Kúpte viac a plaťte menej
Množstevné ceny sa počítajú automaticky v košíku a začínajú od minimálneho objednávacieho množstva tohto produktu.
Min. 1 ks
Množstevný prah Cena bez DPH / ks
1–1 ks základná cena
4,113.66 zł
2–4 ks úspora 82.27 zł / ks
4,031.39 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
5–9 ks úspora 123.41 zł / ks
3,990.25 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
od 10 ks úspora 164.55 zł / ks
3,949.11 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva

Opýtajte sa na produkt

Uveďte svoje kontaktné číslo a my vás budeme čo najskôr kontaktovať.
Tento formulár slúži výhradne na otázky týkajúce sa produktu. Objednávky je možné zadávať iba prostredníctvom nášho internetového obchodu.
Katalógové číslo: ELFOXESS_EP5 Kategórie: , , Značky: , ,
Prestávka aktívna Čas spracovania objednávky je do 24 hodín.
Približná adresa skladu: 09-500 Gostynin, Poľsko – Vydanie tovaru je možné iba po predchádzajúcej úhrade, na základe skladových dokladov, čísla objednávky, údajov o vozidle alebo predchádzajúcej avizácie.Údaje pripravené na základe informácií poskytnutých spoločnosťou PVhurt.

FoxESS EP5 5.18kWh BMS

Karta Katalogowa: FoxESS EP5 5.18kWh BMS

Producent:FoxESS

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag, PVhurt.fr

FoxESS EP5 5.18kWh BMS - High-efficiency solar battery offering durable energy storage, smart system management, and reliable daily solar performance.
FoxESS EP5 518kWh BMS Power your solar system with a battery built for efficient energy storage smart control and durable daily performance
FoxESS EP5 5.18kWh BMS - Advanced solar battery designed for smart energy storage, strong system durability, and consistent daily operational efficiency.
FoxESS EP5 518kWh BMS Upgrade your solar energy system with a battery crafted for efficient storage smart energy flow and daily system strength
Hmotnosť 100 kg
Deklaracja Zgodnosci GPSR

http://pvhurt.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/GPSR.pdf

Zwroty/Reklamacje/Skargi

https://pvhurt.pl/hurtownia-fotowoltaiczna-reklamacje/

Procedury Reklamacyjne

http://pvhurt.com.ua/wp-content/uploads/2024/12/PR.pdf

Karty, Certyfikaty etc

https://pvhurt.pl/up

Kontakt do PVhurt.pl

E-mail: zamowienia@pvhurt.pl

Názov dodávateľa
Adresa a kontakt dodávateľa
Zodpovedná osoba pre GPSR
Názov distribútora
Adresa distribútora
Stav produktu
Vyhlásenie o zhode GPSR
Technické listy / certifikáty
Vrátenie / reklamácie / sťažnosti
Obchodné podmienky
Kontakt – PVhurt.pl

FoxESS EP5 5.18kWh BMS — Najčastejšie otázky

💰Aká je aktuálna cena produktu FoxESS EP5 5.18kWh BMS?

Aktuálna cena produktu FoxESS EP5 5.18kWh BMS je zobrazená hore v sekcii ceny.

📦Je produkt FoxESS EP5 5.18kWh BMS dostupný?

Aktuálna dostupnosť produktu FoxESS EP5 5.18kWh BMS je zobrazená hore vedľa ceny.

📍Kde sa nachádza sklad produktu FoxESS EP5 5.18kWh BMS?

Informácie o sklade a osobnom odbere produktu FoxESS EP5 5.18kWh BMS sú v sekcii skladu.

🚚Koľko stojí doprava produktu FoxESS EP5 5.18kWh BMS?

Cena dopravy produktu FoxESS EP5 5.18kWh BMS je uvedená pri dostupnom spôsobe dopravy.

📝Kde nájdem opis produktu FoxESS EP5 5.18kWh BMS?

Opis, použitie a hlavné informácie o produkte FoxESS EP5 5.18kWh BMS sú v sekcii opisu.

📄Kde si môžem stiahnuť katalógový list produktu FoxESS EP5 5.18kWh BMS?

Katalógový list a dokumenty produktu FoxESS EP5 5.18kWh BMS sú v sekcii na stiahnutie.

📦❓Aká je dodacia lehota pre FoxESS EP5 5.18kWh BMS?

FoxESS EP5 5.18kWh BMS sa odosiela po pripísaní platby na účet PVhurt.pl. Tovar je zvyčajne nasledujúci pracovný deň skompletizovaný, zabalený a odovzdaný prepravnej spoločnosti.

Po odoslaní zásielky zašleme zákazníkovi e-mail s informáciou o stave objednávky, číslami zásielok a – ak je k dispozícii – priamym odkazom na sledovanie zásielky.

📤❓Môžem si FoxESS EP5 5.18kWh BMS vyzdvihnúť osobne?

FoxESS EP5 5.18kWh BMS je možné osobne vyzdvihnúť po pripísaní platby na účet PVhurt.pl a po pripravení tovaru v sklade na odber.

Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, zákazník od nás dostane potvrdzovací e-mail. V tejto správe zašleme presnú adresu skladu, podrobné informácie týkajúce sa odberu a telefónne číslo na sklad alebo na osobu zodpovednú za výdaj tovaru.

Po zaplatení faktúry a pred vyzdvihnutím tovaru je tiež potrebné doručiť nám vyplnený dokument potvrdzujúci vývoz tovaru. Dokument obsahuje údaje o osobe, ktorá tovar vyzdvihuje, aký tovar sa vyváža, akým vozidlom bude preprava vykonaná, a podpis osoby preberajúcej tovar.

Formulár potvrdenia o vývoze tovaru si môžete stiahnuť tu:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Prosíme o úplné a správne vyplnenie dokumentu pred odberom. Vďaka tomu bude možné tovar v sklade vydať rýchlo a bez zbytočných oneskorení.

Vybraný obsah na tejto stránke bol vytvorený alebo spracovaný s podporou umelej inteligencie (AI) a podlieha kontrole a dohľadu človeka.

Možno by sa vám páčilo…

  • Dyness Stack 40,96kWh

    Dyness set Pôvodná cena bola: 37,975.98 zł.Aktuálna cena je: 35,267.09 zł. hrubá 28,672.43 zł čistá
    • EUR: 8,050.74 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 28,672.43 zł netto

    Dostupnosť: 1 na sklade

    SKU: ZESTAW-SELF225-SELF229-S46525

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 28,672.43 zł netto

  • Dyness Stack 46,08kWh

    Dyness set Pôvodná cena bola: 42,230.32 zł.Aktuálna cena je: 39,225.22 zł. hrubá 31,890.42 zł čistá
    • EUR: 8,954.30 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 31,890.42 zł netto

    Dostupnosť: 1 na sklade

    SKU: ZESTAW-SELF225-SELF229-S46527

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 31,890.42 zł netto

  • Dyness Stack 35,84kWh

    Dyness set Pôvodná cena bola: 33,721.64 zł.Aktuálna cena je: 31,308.96 zł. hrubá 25,454.44 zł čistá
    • EUR: 7,147.19 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 25,454.44 zł netto

    Dostupnosť: 1 na sklade

    SKU: ZESTAW-SELF225-SELF229-S46523

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 25,454.44 zł netto

Nákupný košík