,

FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO

4,619.62 zł hrubá 3,755.79 zł čistá

  • EUR: 1,055.32 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 3,755.79 zł netto

Dostupnosť: Vypredané

SKU: 30182389834

Nie je na sklade

B2B ponuka

Skontrolujte veľkoobchodnú cenu tohto produktu

Otvorte kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhľadaným SKU a prejdite priamo na veľkoobchodnú ponuku.

SKU: 30182389834
Katalógové číslo: 30182389834 Kategórie: , Značky: , , , ,
Približná adresa skladu: 05-252 Dąbrówka, Poľsko – Vydanie tovaru je možné iba po predchádzajúcej úhrade, na základe skladových dokladov, čísla objednávky, údajov o vozidle alebo predchádzajúcej avizácie.Údaje pripravené na základe informácií poskytnutých spoločnosťou PVhurt.

FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO

Karta Katalogowa:FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO

Producent: FRONIUS

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag, PVhurt.fr

FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO - High-efficiency three-phase inverter delivering stable energy conversion, durability, and smart monitoring for solar PV systems.
FRONIUS 82KW 3F 2MPPT SYMO ensures reliable high output performance for both residential and commercial solar installations
FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO - Advanced solar inverter offering strong efficiency, robust build, and intelligent control for modern photovoltaic systems.
FRONIUS 82KW 3F 2MPPT SYMO delivers optimal solar performance with advanced monitoring for reliable long term operation
Hmotnosť 100 kg
Nazwa Dostawcy

PVhurt.pl Anna Kulikowska

Adres Dostawcy i Kontakt

Polska, 59-623 Pasiecznik

Osoba Odpowiedzialna za GPSR

Dyrektor Grzegorz Kulikowski

Nazwa Dystrybutora

GRODNO S.A. Hurtownia Elektryczna Michałów Grabina

Adres Dystrybutora

05-126 Michałów Grabina ul. Kwiatowa 14

Producent

FRONIUS POLSKA SP. Z O.O.

Nazwa Produktu / Marka

4,210,039

EAN

182389834

Stan Produktu

Nowy

Brak danych GPSR do wyświetlenia.

FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO — Najčastejšie otázky

💰Aká je aktuálna cena produktu FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO?

Aktuálna cena produktu FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO je zobrazená hore v sekcii ceny.

📦Je produkt FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO dostupný?

Aktuálna dostupnosť produktu FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO je zobrazená hore vedľa ceny.

📍Kde sa nachádza sklad produktu FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO?

Informácie o sklade a osobnom odbere produktu FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO sú v sekcii skladu.

🚚Koľko stojí doprava produktu FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO?

Cena dopravy produktu FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO je uvedená pri dostupnom spôsobe dopravy.

📝Kde nájdem opis produktu FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO?

Opis, použitie a hlavné informácie o produkte FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO sú v sekcii opisu.

📄Kde si môžem stiahnuť katalógový list produktu FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO?

Katalógový list a dokumenty produktu FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO sú v sekcii na stiahnutie.

📦❓Aká je dodacia lehota pre FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO?

FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO sa odosiela po pripísaní platby na účet PVhurt.pl. Tovar je zvyčajne nasledujúci pracovný deň skompletizovaný, zabalený a odovzdaný prepravnej spoločnosti.

Po odoslaní zásielky zašleme zákazníkovi e-mail s informáciou o stave objednávky, číslami zásielok a – ak je k dispozícii – priamym odkazom na sledovanie zásielky.

📤❓Môžem si FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO vyzdvihnúť osobne?

FRONIUS 8.2KW 3F 2MPPT SYMO je možné osobne vyzdvihnúť po pripísaní platby na účet PVhurt.pl a po pripravení tovaru v sklade na odber.

Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, zákazník od nás dostane potvrdzovací e-mail. V tejto správe zašleme presnú adresu skladu, podrobné informácie týkajúce sa odberu a telefónne číslo na sklad alebo na osobu zodpovednú za výdaj tovaru.

Po zaplatení faktúry a pred vyzdvihnutím tovaru je tiež potrebné doručiť nám vyplnený dokument potvrdzujúci vývoz tovaru. Dokument obsahuje údaje o osobe, ktorá tovar vyzdvihuje, aký tovar sa vyváža, akým vozidlom bude preprava vykonaná, a podpis osoby preberajúcej tovar.

Formulár potvrdenia o vývoze tovaru si môžete stiahnuť tu:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Prosíme o úplné a správne vyplnenie dokumentu pred odberom. Vďaka tomu bude možné tovar v sklade vydať rýchlo a bez zbytočných oneskorení.

Vybraný obsah na tejto stránke bol vytvorený alebo spracovaný s podporou umelej inteligencie (AI) a podlieha kontrole a dohľadu človeka.

Možno by sa Vám páčilo…

  • Fronius Verto Plus 33.0

    above 30 kW 22,247.65 zł hrubá 18,087.52 zł čistá
    • EUR: 5,082.27 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17,858.80 zł netto

    Dostupnosť: 8 na sklade

    SKU: KE4,210,460

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17,858.80 zł netto

  • Fronius Verto 25.0 SPD 1+2

    25kW 20,172.41 zł hrubá 16,400.33 zł čistá
    • EUR: 4,608.21 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 16,192.95 zł netto

    Dostupnosť: 1 na sklade

    SKU: KE4,210,456

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 16,192.95 zł netto

  • VERTO 33.3 PLUS SPD 1+2 Fronius

    above 30 kW 22,072.76 zł hrubá 17,945.33 zł čistá
    • EUR: 5,042.32 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17,945.33 zł netto

    Dostupnosť: 1 na sklade

    SKU: 305988104727

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17,945.33 zł netto

  • Fronius Verto 30.0 Plus

    30kW 21,494.10 zł hrubá 17,474.88 zł čistá
    • EUR: 4,910.14 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17,253.91 zł netto

    Dostupnosť: 5 na sklade

    SKU: KE4,210,458

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17,253.91 zł netto

Nákupný košík

Upozornite ma, keď bude produkt opäť dostupný v predaji.

Zanechajte svoje údaje a pošleme vám jednorazové upozornenie, keď bude produkt opäť dostupný.

Na ten adres wyślemy wiadomość, gdy produkt będzie ponownie dostępny.