FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus
Karta Katalogowa: FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus
Producent: FRONIUS
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com
Polecają: SOLARYAG


12,409.00 zł hrubá 10,088.62 zł čistá
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10,088.62 zł netto
Dostupnosť: 3 na sklade
SKU: KE4,210,155,002
FRONIUS Symo GEN24 8.0 Plus
Dostupnosť 3 na sklade
Otvorte kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhľadaným SKU a prejdite priamo na veľkoobchodnú ponuku.
Od 14.08.2026 do 31.08.2026 obchod funguje v režime prestávky z dôvodu dovolenky. Objednávky je možné naďalej zadávať online, ale Čas spracovania objednávky je do 24 hodín. Objednávka sa zadáva úplne online.
Online nákupy sú dostupné, ale vybavenie objednávky môže kvôli prestávke trvať dlhšie.
Ďakujeme za pochopenie.
Karta Katalogowa: FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus
Producent: FRONIUS
Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com
Polecają: SOLARYAG


| Hmotnosť | 100 kg |
|---|---|
| Nazwa Produktu | FRONIUS Symo GEN24 8.0 Plus |
Aktuálna cena produktu FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus je zobrazená hore v sekcii ceny.
Aktuálna dostupnosť produktu FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus je zobrazená hore vedľa ceny.
Informácie o sklade a osobnom odbere produktu FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus sú v sekcii skladu.
Cena dopravy produktu FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus je uvedená pri dostupnom spôsobe dopravy.
Opis, použitie a hlavné informácie o produkte FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus sú v sekcii opisu.
Katalógový list a dokumenty produktu FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus sú v sekcii na stiahnutie.
FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus sa odosiela po pripísaní platby na účet PVhurt.pl. Tovar je zvyčajne nasledujúci pracovný deň skompletizovaný, zabalený a odovzdaný prepravnej spoločnosti.
Po odoslaní zásielky zašleme zákazníkovi e-mail s informáciou o stave objednávky, číslami zásielok a – ak je k dispozícii – priamym odkazom na sledovanie zásielky.
FRONIUS 8KW Symo GEN24 8.0 Plus je možné osobne vyzdvihnúť po pripísaní platby na účet PVhurt.pl a po pripravení tovaru v sklade na odber.
Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, zákazník od nás dostane potvrdzovací e-mail. V tejto správe zašleme presnú adresu skladu, podrobné informácie týkajúce sa odberu a telefónne číslo na sklad alebo na osobu zodpovednú za výdaj tovaru.
Po zaplatení faktúry a pred vyzdvihnutím tovaru je tiež potrebné doručiť nám vyplnený dokument potvrdzujúci vývoz tovaru. Dokument obsahuje údaje o osobe, ktorá tovar vyzdvihuje, aký tovar sa vyváža, akým vozidlom bude preprava vykonaná, a podpis osoby preberajúcej tovar.
Formulár potvrdenia o vývoze tovaru si môžete stiahnuť tu:
https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf
Prosíme o úplné a správne vyplnenie dokumentu pred odberom. Vďaka tomu bude možné tovar v sklade vydať rýchlo a bez zbytočných oneskorení.