,

JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial

386.36  hrubá 314.11  čistá

  • EUR: 89.04 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 314.11  netto

Dostupnosť: 1718 na sklade

SKU: 600000F110701-1/1

Dostupnosť 1718 na sklade

B2B ponuka

Skontrolujte veľkoobchodnú cenu tohto produktu

Otvorte kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhľadaným SKU a prejdite priamo na veľkoobchodnú ponuku.

SKU: 600000F110701-1/1
Kúpte viac a plaťte menej
Množstevné ceny sa počítajú automaticky v košíku a začínajú od minimálneho objednávacieho množstva tohto produktu.
Min. 1 ks
Množstevný prah Cena bez DPH / ks
1–35 ks základná cena
314.11 zł
36–71 ks úspora 3.14 zł / ks
310.97 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
72–107 ks úspora 6.28 zł / ks
307.83 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
108–431 ks úspora 9.42 zł / ks
304.69 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
432–863 ks úspora 12.56 zł / ks
301.55 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
od 864 ks úspora 15.71 zł / ks
298.40 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva

Opýtajte sa na produkt

Uveďte svoje kontaktné číslo a my vás budeme čo najskôr kontaktovať.
Tento formulár slúži výhradne na otázky týkajúce sa produktu. Objednávky je možné zadávať iba prostredníctvom nášho internetového obchodu.
Katalógové číslo: 600000F110701-1/1 Kategórie: , Značky: , , ,
Približná adresa skladu: 44-100 Katowice Po – Pi 07:30 – 17:30, Poľsko – Vydanie tovaru je možné iba po predchádzajúcej úhrade, na základe skladových dokladov, čísla objednávky, údajov o vozidle alebo predchádzajúcej avizácie.Údaje pripravené na základe informácií poskytnutých spoločnosťou PVhurt.
Minimálna objednávka: 5 ks
Krok množstva: po 1 ks
Maximálne môžete objednať: 1718 ks

JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial

Karta Katalogowa:JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial

Producent:JA Solar

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial panel s pokročilou bifaciálnou technológiou pre zvýšenie výkonu solárnych systémov
JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial zabezpečuje maximálnu produkciu energie vďaka inovatívnej bifaciálnej technológii
JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial solárny modul s vysokou spoľahlivosťou a efektívnosťou pre profesionálne fotovoltaické inštalácie
JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial poskytuje vysoký výkon a dlhú životnosť pre vaše solárne projekty
Hmotnosť 100 kg
Názov dodávateľa
Adresa a kontakt dodávateľa
Zodpovedná osoba pre GPSR
Názov distribútora
Adresa distribútora
Stav produktu
Vyhlásenie o zhode GPSR
Technické listy / certifikáty
Vrátenie / reklamácie / sťažnosti
Obchodné podmienky
Kontakt – PVhurt.pl

JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial — Najčastejšie otázky

💰Aká je aktuálna cena produktu JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial?

Aktuálna cena produktu JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial je zobrazená hore v sekcii ceny.

📦Je produkt JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial dostupný?

Aktuálna dostupnosť produktu JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial je zobrazená hore vedľa ceny.

📍Kde sa nachádza sklad produktu JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial?

Informácie o sklade a osobnom odbere produktu JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial sú v sekcii skladu.

🚚Koľko stojí doprava produktu JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial?

Cena dopravy produktu JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial je uvedená pri dostupnom spôsobe dopravy.

📝Kde nájdem opis produktu JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial?

Opis, použitie a hlavné informácie o produkte JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial sú v sekcii opisu.

📄Kde si môžem stiahnuť katalógový list produktu JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial?

Katalógový list a dokumenty produktu JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial sú v sekcii na stiahnutie.

📦❓Aká je dodacia lehota pre JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial?

JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial sa odosiela po pripísaní platby na účet PVhurt.pl. Tovar je zvyčajne nasledujúci pracovný deň skompletizovaný, zabalený a odovzdaný prepravnej spoločnosti.

Po odoslaní zásielky zašleme zákazníkovi e-mail s informáciou o stave objednávky, číslami zásielok a – ak je k dispozícii – priamym odkazom na sledovanie zásielky.

📤❓Môžem si JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial vyzdvihnúť osobne?

JA Solar 455W JAM54D41 LB Bifacial je možné osobne vyzdvihnúť po pripísaní platby na účet PVhurt.pl a po pripravení tovaru v sklade na odber.

Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, zákazník od nás dostane potvrdzovací e-mail. V tejto správe zašleme presnú adresu skladu, podrobné informácie týkajúce sa odberu a telefónne číslo na sklad alebo na osobu zodpovednú za výdaj tovaru.

Po zaplatení faktúry a pred vyzdvihnutím tovaru je tiež potrebné doručiť nám vyplnený dokument potvrdzujúci vývoz tovaru. Dokument obsahuje údaje o osobe, ktorá tovar vyzdvihuje, aký tovar sa vyváža, akým vozidlom bude preprava vykonaná, a podpis osoby preberajúcej tovar.

Formulár potvrdenia o vývoze tovaru si môžete stiahnuť tu:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Prosíme o úplné a správne vyplnenie dokumentu pred odberom. Vďaka tomu bude možné tovar v sklade vydať rýchlo a bez zbytočných oneskorení.

Vybraný obsah na tejto stránke bol vytvorený alebo spracovaný s podporou umelej inteligencie (AI) a podlieha kontrole a dohľadu človeka.

Možno by sa Vám páčilo…

Nákupný košík