,

SOFAR 50KW 50KTL-X-G3

8,351.22  hrubá 6,789.61  čistá

  • EUR: 1,922.26 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 6,789.61  netto

Dostupnosť: Vypredané

SKU: 500000SOF-50KTL-X-G3

Nie je na sklade

B2B ponuka

Skontrolujte veľkoobchodnú cenu tohto produktu

Otvorte kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhľadaným SKU a prejdite priamo na veľkoobchodnú ponuku.

SKU: 500000SOF-50KTL-X-G3
Približná adresa skladu: 95-030 Rzgów, Poľsko – Vydanie tovaru je možné iba po predchádzajúcej úhrade, na základe skladových dokladov, čísla objednávky, údajov o vozidle alebo predchádzajúcej avizácie.Údaje pripravené na základe informácií poskytnutých spoločnosťou PVhurt.

SOFAR 50KTL-X-G3 Three phase 4xMPPT

Karta katologowa:SOFAR 50KW 50KTL-X-G3

Producent: Sofar

Dostawca: PVhurt.plPVhurt.dePVsklep.pl,  PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com

Rekomendują: SOLARYAG

SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 available at PVhurt solar wholesale, designed for efficient and reliable large-scale photovoltaic installations.
SOFAR 50KW 50KTL X G3 advanced inverter at PVhurt solar wholesale Explore our offer and place your order today
SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 available at PVhurt solar wholesale, designed for efficient and reliable large-scale photovoltaic installations.
SOFAR 50KW 50KTL X G3 advanced inverter at PVhurt solar wholesale Explore our offer and place your order today
Hmotnosť 100 kg
Producent

Producent

Nazwa Produktu

SOFAR 50KTL-X-G3 Trzy fazowy 4xMPPT

Názov dodávateľa
Adresa a kontakt dodávateľa
Zodpovedná osoba pre GPSR
Názov distribútora
Adresa distribútora
Stav produktu
Vyhlásenie o zhode GPSR
Technické listy / certifikáty
Vrátenie / reklamácie / sťažnosti
Obchodné podmienky
Kontakt – PVhurt.pl

SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 — Najčastejšie otázky

💰Aká je aktuálna cena produktu SOFAR 50KW 50KTL-X-G3?

Aktuálna cena produktu SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 je zobrazená hore v sekcii ceny.

📦Je produkt SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 dostupný?

Aktuálna dostupnosť produktu SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 je zobrazená hore vedľa ceny.

📍Kde sa nachádza sklad produktu SOFAR 50KW 50KTL-X-G3?

Informácie o sklade a osobnom odbere produktu SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 sú v sekcii skladu.

🚚Koľko stojí doprava produktu SOFAR 50KW 50KTL-X-G3?

Cena dopravy produktu SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 je uvedená pri dostupnom spôsobe dopravy.

📝Kde nájdem opis produktu SOFAR 50KW 50KTL-X-G3?

Opis, použitie a hlavné informácie o produkte SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 sú v sekcii opisu.

📄Kde si môžem stiahnuť katalógový list produktu SOFAR 50KW 50KTL-X-G3?

Katalógový list a dokumenty produktu SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 sú v sekcii na stiahnutie.

📦❓Aká je dodacia lehota pre SOFAR 50KW 50KTL-X-G3?

SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 sa odosiela po pripísaní platby na účet PVhurt.pl. Tovar je zvyčajne nasledujúci pracovný deň skompletizovaný, zabalený a odovzdaný prepravnej spoločnosti.

Po odoslaní zásielky zašleme zákazníkovi e-mail s informáciou o stave objednávky, číslami zásielok a – ak je k dispozícii – priamym odkazom na sledovanie zásielky.

📤❓Môžem si SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 vyzdvihnúť osobne?

SOFAR 50KW 50KTL-X-G3 je možné osobne vyzdvihnúť po pripísaní platby na účet PVhurt.pl a po pripravení tovaru v sklade na odber.

Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, zákazník od nás dostane potvrdzovací e-mail. V tejto správe zašleme presnú adresu skladu, podrobné informácie týkajúce sa odberu a telefónne číslo na sklad alebo na osobu zodpovednú za výdaj tovaru.

Po zaplatení faktúry a pred vyzdvihnutím tovaru je tiež potrebné doručiť nám vyplnený dokument potvrdzujúci vývoz tovaru. Dokument obsahuje údaje o osobe, ktorá tovar vyzdvihuje, aký tovar sa vyváža, akým vozidlom bude preprava vykonaná, a podpis osoby preberajúcej tovar.

Formulár potvrdenia o vývoze tovaru si môžete stiahnuť tu:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Prosíme o úplné a správne vyplnenie dokumentu pred odberom. Vďaka tomu bude možné tovar v sklade vydať rýchlo a bez zbytočných oneskorení.

Vybraný obsah na tejto stránke bol vytvorený alebo spracovaný s podporou umelej inteligencie (AI) a podlieha kontrole a dohľadu človeka.
Nákupný košík

Upozornite ma, keď bude produkt opäť dostupný v predaji.

Zanechajte svoje údaje a pošleme vám jednorazové upozornenie, keď bude produkt opäť dostupný.

Na ten adres wyślemy wiadomość, gdy produkt będzie ponownie dostępny.