SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei
Catalog card: SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei
Producer: Huawei
Platforms: PVsklep.pl, PVhurt.pl , PVhurt.de, PVhurt.cz , PVhurt.sk, PVhurt.com , PVhurt.hr , PVhurt.hu , PVhurt.ro , Solaryag


Pôvodná cena bola: 8,355.92 zł.6,266.95 złAktuálna cena je: 6,266.95 zł. hrubá 5,095.08 zł čistá
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 5,095.08 zł netto
Dostupnosť: 7 na sklade
SKU: EMSUN2000-12K-MAP0
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei
Karty katalogowe:
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei Certificate of EN -MAP0
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei karta katalogowa
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei MAP0-Datasheet_Emiter
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei EN-User-Manual
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei EN-Quick-Guide
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei Certificate of IEC MAP0
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei Certificate of IEC MAP0
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei Certificate of EN MAP0 Inverter
Dostupnosť 7 na sklade
Otvorte kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhľadaným SKU a prejdite priamo na veľkoobchodnú ponuku.
Catalog card: SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei
Producer: Huawei
Platforms: PVsklep.pl, PVhurt.pl , PVhurt.de, PVhurt.cz , PVhurt.sk, PVhurt.com , PVhurt.hr , PVhurt.hu , PVhurt.ro , Solaryag


| Hmotnosť | 100 kg |
|---|
Aktuálna cena produktu SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei je zobrazená hore v sekcii ceny.
Aktuálna dostupnosť produktu SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei je zobrazená hore vedľa ceny.
Informácie o sklade a osobnom odbere produktu SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei sú v sekcii skladu.
Cena dopravy produktu SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei je uvedená pri dostupnom spôsobe dopravy.
Opis, použitie a hlavné informácie o produkte SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei sú v sekcii opisu.
Katalógový list a dokumenty produktu SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei sú v sekcii na stiahnutie.
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei sa odosiela po pripísaní platby na účet PVhurt.pl. Tovar je zvyčajne nasledujúci pracovný deň skompletizovaný, zabalený a odovzdaný prepravnej spoločnosti.
Po odoslaní zásielky zašleme zákazníkovi e-mail s informáciou o stave objednávky, číslami zásielok a – ak je k dispozícii – priamym odkazom na sledovanie zásielky.
SUN 2000-12K-MAP0 12kW Huawei je možné osobne vyzdvihnúť po pripísaní platby na účet PVhurt.pl a po pripravení tovaru v sklade na odber.
Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, zákazník od nás dostane potvrdzovací e-mail. V tejto správe zašleme presnú adresu skladu, podrobné informácie týkajúce sa odberu a telefónne číslo na sklad alebo na osobu zodpovednú za výdaj tovaru.
Po zaplatení faktúry a pred vyzdvihnutím tovaru je tiež potrebné doručiť nám vyplnený dokument potvrdzujúci vývoz tovaru. Dokument obsahuje údaje o osobe, ktorá tovar vyzdvihuje, aký tovar sa vyváža, akým vozidlom bude preprava vykonaná, a podpis osoby preberajúcej tovar.
Formulár potvrdenia o vývoze tovaru si môžete stiahnuť tu:
https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf
Prosíme o úplné a správne vyplnenie dokumentu pred odberom. Vďaka tomu bude možné tovar v sklade vydať rýchlo a bez zbytočných oneskorení.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10,656.27 zł netto
Dostupnosť: 9 na sklade
SKU: EMSUN2000-50K-MC0
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10,656.27 zł netto
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,704.66 zł netto
Dostupnosť: 15 na sklade
SKU: 301663006938
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,704.66 zł netto
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 215,628.82 zł netto
Dostupnosť: 8 na sklade
SKU: EMLUNA2000-215-2S10
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 215,628.82 zł netto