AKCIA −25%
,

SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei

Pôvodná cena bola: 5,772.83 zł.Aktuálna cena je: 4,329.61 zł. hrubá 3,520.01  čistá

  • EUR: 1,001.58 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 3,520.01  netto

Dostupnosť: 20 na sklade

SKU: EMSUN2000-8KTL-M1-HC

Dostupnosť 20 na sklade

B2B ponuka

Skontrolujte veľkoobchodnú cenu tohto produktu

Otvorte kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhľadaným SKU a prejdite priamo na veľkoobchodnú ponuku.

SKU: EMSUN2000-8KTL-M1-HC
Kúpte viac a plaťte menej
Množstevné ceny sa počítajú automaticky v košíku a začínajú od minimálneho objednávacieho množstva tohto produktu.
Min. 1 ks
Množstevný prah Cena bez DPH / ks
1–1 ks základná cena
3,520.01 zł
2–4 ks úspora 70.40 zł / ks
3,449.61 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
5–9 ks úspora 105.60 zł / ks
3,414.41 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
od 10 ks úspora 140.80 zł / ks
3,379.21 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva

Opýtajte sa na produkt

Uveďte svoje kontaktné číslo a my vás budeme čo najskôr kontaktovať.
Tento formulár slúži výhradne na otázky týkajúce sa produktu. Objednávky je možné zadávať iba prostredníctvom nášho internetového obchodu.
Katalógové číslo: EMSUN2000-8KTL-M1-HC Kategórie: , Značky: , ,
Približná adresa skladu: 41-400 Mysłowice Po – Pi 7:00 – 20:00, Poľsko – Vydanie tovaru je možné iba po predchádzajúcej úhrade, na základe skladových dokladov, čísla objednávky, údajov o vozidle alebo predchádzajúcej avizácie.Údaje pripravené na základe informácií poskytnutých spoločnosťou PVhurt.

SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei

Karta katalogowa:SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei

Producent: Huawei

Platformy: PVsklep.pl, PVhurt.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei technische Datenblatt mit Leistungsübersicht und Spezifikationen bei PVhurt
SUN 2000 8KTL M1 HC 3F Huawei technische Daten und Leistungsübersicht für PVhurt Kunden im Bereich Solarenergie
SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei Installationsanleitung und technische Details für PVhurt Kunden im Solarbereich
SUN 2000 8KTL M1 HC 3F Huawei Installationsanleitung und technische Details für professionelle PVhurt Solarinstallationen
Hmotnosť 100 kg
Brak danych GPSR do wyświetlenia.

SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei — Najčastejšie otázky

💰Aká je aktuálna cena produktu SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei?

Aktuálna cena produktu SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei je zobrazená hore v sekcii ceny.

📦Je produkt SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei dostupný?

Aktuálna dostupnosť produktu SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei je zobrazená hore vedľa ceny.

📍Kde sa nachádza sklad produktu SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei?

Informácie o sklade a osobnom odbere produktu SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei sú v sekcii skladu.

🚚Koľko stojí doprava produktu SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei?

Cena dopravy produktu SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei je uvedená pri dostupnom spôsobe dopravy.

📝Kde nájdem opis produktu SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei?

Opis, použitie a hlavné informácie o produkte SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei sú v sekcii opisu.

📄Kde si môžem stiahnuť katalógový list produktu SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei?

Katalógový list a dokumenty produktu SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei sú v sekcii na stiahnutie.

📦❓Aká je dodacia lehota pre SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei?

SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei sa odosiela po pripísaní platby na účet PVhurt.pl. Tovar je zvyčajne nasledujúci pracovný deň skompletizovaný, zabalený a odovzdaný prepravnej spoločnosti.

Po odoslaní zásielky zašleme zákazníkovi e-mail s informáciou o stave objednávky, číslami zásielok a – ak je k dispozícii – priamym odkazom na sledovanie zásielky.

📤❓Môžem si SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei vyzdvihnúť osobne?

SUN 2000-8KTL-M1-HC 3F Huawei je možné osobne vyzdvihnúť po pripísaní platby na účet PVhurt.pl a po pripravení tovaru v sklade na odber.

Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, zákazník od nás dostane potvrdzovací e-mail. V tejto správe zašleme presnú adresu skladu, podrobné informácie týkajúce sa odberu a telefónne číslo na sklad alebo na osobu zodpovednú za výdaj tovaru.

Po zaplatení faktúry a pred vyzdvihnutím tovaru je tiež potrebné doručiť nám vyplnený dokument potvrdzujúci vývoz tovaru. Dokument obsahuje údaje o osobe, ktorá tovar vyzdvihuje, aký tovar sa vyváža, akým vozidlom bude preprava vykonaná, a podpis osoby preberajúcej tovar.

Formulár potvrdenia o vývoze tovaru si môžete stiahnuť tu:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Prosíme o úplné a správne vyplnenie dokumentu pred odberom. Vďaka tomu bude možné tovar v sklade vydať rýchlo a bez zbytočných oneskorení.

Vybraný obsah na tejto stránke bol vytvorený alebo spracovaný s podporou umelej inteligencie (AI) a podlieha kontrole a dohľadu človeka.

Možno by sa Vám páčilo…

  • LUNA 2000-215-2S10 Huawei

    Huawei Hybrid 265,715.73  hrubá 216,029.05  čistá
    • EUR: 61,468.43 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 215,628.82  netto

    Dostupnosť: 8 na sklade

    SKU: EMLUNA2000-215-2S10

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 215,628.82  netto

  • SUN2000-20K-MB0 20KW Hybrid

    Huawei Hybrid 11,936.73  hrubá 9,704.66  čistá
    • EUR: 2,761.34 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,704.66  netto

    Dostupnosť: 16 na sklade

    SKU: 301663006938

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,704.66  netto

  • SE8K RWB48BFN4 SolarEdge

    Hybrid 8kW 13,289.50  hrubá 10,804.47  čistá
    • EUR: 3,074.27 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10,804.47  netto

    Dostupnosť: 89 na sklade

    SKU: EMSE8K-RWB48BFN4

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10,804.47  netto

  • SUN 2000-50K-MC0 3F Huawei

    Huawei Hybrid Pôvodná cena bola: 17,476.28 zł.Aktuálna cena je: 13,107.21 zł. hrubá 10,656.27  čistá
    • EUR: 3,032.11 €

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10,656.27  netto

    Dostupnosť: 11 na sklade

    SKU: EMSUN2000-50K-MC0

    Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10,656.27  netto

Nákupný košík