NovinkaPremiera jeszcze 2 dni
,

Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB

407.51  hrubá 331.31  čistá

  • EUR: 94.69 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 331.31  netto

Dostupnosť: 1713 na sklade

SKU: 600000F10I32

Dostupnosť 1713 na sklade

B2B ponuka

Skontrolujte veľkoobchodnú cenu tohto produktu

Otvorte kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhľadaným SKU a prejdite priamo na veľkoobchodnú ponuku.

SKU: 600000F10I32
Kúpte viac a plaťte menej
Množstevné ceny sa počítajú automaticky v košíku a začínajú od minimálneho objednávacieho množstva tohto produktu.
Min. 1 ks
Množstevný prah Cena bez DPH / ks
1–35 ks základná cena
331.31 zł
36–71 ks úspora 3.31 zł / ks
328.00 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
72–107 ks úspora 6.63 zł / ks
324.68 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
108–431 ks úspora 9.94 zł / ks
321.37 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
432–863 ks úspora 13.25 zł / ks
318.06 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
od 864 ks úspora 16.57 zł / ks
314.74 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva

Opýtajte sa na produkt

Uveďte svoje kontaktné číslo a my vás budeme čo najskôr kontaktovať.
Tento formulár slúži výhradne na otázky týkajúce sa produktu. Objednávky je možné zadávať iba prostredníctvom nášho internetového obchodu.
Katalógové číslo: 600000F10I32 Kategórie: , Značky: , ,
Približná adresa skladu: 44-100 Katowice Po – Pi 07:30 – 17:30, Poľsko – Vydanie tovaru je možné iba po predchádzajúcej úhrade, na základe skladových dokladov, čísla objednávky, údajov o vozidle alebo predchádzajúcej avizácie.Údaje pripravené na základe informácií poskytnutých spoločnosťou PVhurt.
Minimálna objednávka: 5 ks
Krok množstva: po 1 ks
Maximálne môžete objednať: 1713 ks

Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB

karta Katalogowa: Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB

Producent: Suntech

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB panel s moderným dizajnom a vysokou výkonnosťou pre solárne systémy od PVhurt.
Suntech 510W STP510S H54 NFB+ FB panel s moderným dizajnom a vysokou výkonnosťou pre efektívnu solárnu energiu v PVhurt
Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB solárny panel s robustnou konštrukciou a dlhou životnosťou pre PVhurt zákazníkov.
Suntech 510W STP510S H54 NFB+ FB solárny panel s robustnou konštrukciou a dlhou životnosťou ideálny pre PVhurt sortiment

Hmotnosť 100 kg
Názov dodávateľa
Adresa a kontakt dodávateľa
Zodpovedná osoba pre GPSR
Názov distribútora
Adresa distribútora
Stav produktu
Vyhlásenie o zhode GPSR
Technické listy / certifikáty
Vrátenie / reklamácie / sťažnosti
Obchodné podmienky
Kontakt – PVhurt.pl

Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB — Najčastejšie otázky

💰Aká je aktuálna cena produktu Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB?

Aktuálna cena produktu Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB je zobrazená hore v sekcii ceny.

📦Je produkt Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB dostupný?

Aktuálna dostupnosť produktu Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB je zobrazená hore vedľa ceny.

📍Kde sa nachádza sklad produktu Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB?

Informácie o sklade a osobnom odbere produktu Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB sú v sekcii skladu.

🚚Koľko stojí doprava produktu Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB?

Cena dopravy produktu Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB je uvedená pri dostupnom spôsobe dopravy.

📝Kde nájdem opis produktu Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB?

Opis, použitie a hlavné informácie o produkte Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB sú v sekcii opisu.

📄Kde si môžem stiahnuť katalógový list produktu Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB?

Katalógový list a dokumenty produktu Suntech 510W STP510S-H54-NFB+ FB sú v sekcii na stiahnutie.

Vybraný obsah na tejto stránke bol vytvorený alebo spracovaný s podporou umelej inteligencie (AI) a podlieha kontrole a dohľadu človeka.
Nákupný košík
Načítava sa 😅 Do piatku: ... Do konca práce: ... Víkend sa sám neodpočíta 😎
Zobraziť akcie Pricelist