Tigo Transmitter RSS

204.27  hrubá 166.07  čistá

  • EUR: 47.02 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 166.07  netto

Dostupnosť: 117 na sklade

SKU: 600000F25028

Dostupnosť 117 na sklade

B2B ponuka

Skontrolujte veľkoobchodnú cenu tohto produktu

Otvorte kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhľadaným SKU a prejdite priamo na veľkoobchodnú ponuku.

SKU: 600000F25028
Kúpte viac a plaťte menej
Množstevné ceny sa počítajú automaticky v košíku a začínajú od minimálneho objednávacieho množstva tohto produktu.
Min. 1 ks
Množstevný prah Cena bez DPH / ks
1–1 ks základná cena
166.07 zł
2–4 ks úspora 3.32 zł / ks
162.75 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
5–9 ks úspora 4.98 zł / ks
161.09 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva
od 10 ks úspora 6.64 zł / ks
159.43 zł šetríte pri nákupe väčšieho množstva

Opýtajte sa na produkt

Uveďte svoje kontaktné číslo a my vás budeme čo najskôr kontaktovať.
Tento formulár slúži výhradne na otázky týkajúce sa produktu. Objednávky je možné zadávať iba prostredníctvom nášho internetového obchodu.
Katalógové číslo: 600000F25028 Kategória: Značky: , ,
Približná adresa skladu: 44-100 Katowice Po – Pi 07:30 – 17:30, Poľsko – Vydanie tovaru je možné iba po predchádzajúcej úhrade, na základe skladových dokladov, čísla objednávky, údajov o vozidle alebo predchádzajúcej avizácie.Údaje pripravené na základe informácií poskytnutých spoločnosťou PVhurt.

Tigo Transmitter RSS

Karta Katalogowa: Tigo Transmitter RSS

Producent: Tigo

Platformy: PVsklep.pl, PVhurt.pl,PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hu, PVhurt.hr, Solaryag

Tigo Transmitter RSS technical specifications and features sheet from PVhurt's solar equipment catalog.
Tigo Transmitter RSS technical sheet highlights key features and specifications for PVhurt customers
Tigo Transmitter RSS installation and usage guidelines from PVhurt's comprehensive solar product catalog.
Tigo Transmitter RSS installation and usage instructions provided by PVhurt for optimal solar system integration
Hmotnosť 100 kg
Názov dodávateľa
Adresa a kontakt dodávateľa
Zodpovedná osoba pre GPSR
Názov distribútora
Adresa distribútora
Stav produktu
Vyhlásenie o zhode GPSR
Technické listy / certifikáty
Vrátenie / reklamácie / sťažnosti
Obchodné podmienky
Kontakt – PVhurt.pl

Tigo Transmitter RSS — Najčastejšie otázky

💰Aká je aktuálna cena produktu Tigo Transmitter RSS?

Aktuálna cena produktu Tigo Transmitter RSS je zobrazená hore v sekcii ceny.

📦Je produkt Tigo Transmitter RSS dostupný?

Aktuálna dostupnosť produktu Tigo Transmitter RSS je zobrazená hore vedľa ceny.

📍Kde sa nachádza sklad produktu Tigo Transmitter RSS?

Informácie o sklade a osobnom odbere produktu Tigo Transmitter RSS sú v sekcii skladu.

🚚Koľko stojí doprava produktu Tigo Transmitter RSS?

Cena dopravy produktu Tigo Transmitter RSS je uvedená pri dostupnom spôsobe dopravy.

📝Kde nájdem opis produktu Tigo Transmitter RSS?

Opis, použitie a hlavné informácie o produkte Tigo Transmitter RSS sú v sekcii opisu.

📄Kde si môžem stiahnuť katalógový list produktu Tigo Transmitter RSS?

Katalógový list a dokumenty produktu Tigo Transmitter RSS sú v sekcii na stiahnutie.

📦❓Aká je dodacia lehota pre Tigo Transmitter RSS?

Tigo Transmitter RSS sa odosiela po pripísaní platby na účet PVhurt.pl. Tovar je zvyčajne nasledujúci pracovný deň skompletizovaný, zabalený a odovzdaný prepravnej spoločnosti.

Po odoslaní zásielky zašleme zákazníkovi e-mail s informáciou o stave objednávky, číslami zásielok a – ak je k dispozícii – priamym odkazom na sledovanie zásielky.

📤❓Môžem si Tigo Transmitter RSS vyzdvihnúť osobne?

Tigo Transmitter RSS je možné osobne vyzdvihnúť po pripísaní platby na účet PVhurt.pl a po pripravení tovaru v sklade na odber.

Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, zákazník od nás dostane potvrdzovací e-mail. V tejto správe zašleme presnú adresu skladu, podrobné informácie týkajúce sa odberu a telefónne číslo na sklad alebo na osobu zodpovednú za výdaj tovaru.

Po zaplatení faktúry a pred vyzdvihnutím tovaru je tiež potrebné doručiť nám vyplnený dokument potvrdzujúci vývoz tovaru. Dokument obsahuje údaje o osobe, ktorá tovar vyzdvihuje, aký tovar sa vyváža, akým vozidlom bude preprava vykonaná, a podpis osoby preberajúcej tovar.

Formulár potvrdenia o vývoze tovaru si môžete stiahnuť tu:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Prosíme o úplné a správne vyplnenie dokumentu pred odberom. Vďaka tomu bude možné tovar v sklade vydať rýchlo a bez zbytočných oneskorení.

Vybraný obsah na tejto stránke bol vytvorený alebo spracovaný s podporou umelej inteligencie (AI) a podlieha kontrole a dohľadu človeka.
Nákupný košík