,

Trina 460W NEG9R.28 460W N-type

328.20 zł hrubá 266.83 zł čistá

  • EUR: 74.97 €

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 266.83 zł netto

Dostupnosť: Vypredané

SKU: ELTSM-NEG9R.28-460

Trina 460W NEG9R.28 460W N-type


 

Trina 460W NEG9R.28 460W N-type Datasheet

Nie je na sklade

B2B ponuka

Skontrolujte veľkoobchodnú cenu tohto produktu

Otvorte kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhľadaným SKU a prejdite priamo na veľkoobchodnú ponuku.

SKU: ELTSM-NEG9R.28-460
Katalógové číslo: ELTSM-NEG9R.28-460 Kategórie: , Značky: , , ,
Približná adresa skladu: 09-500 Gostynin, Poľsko – Vydanie tovaru je možné iba po predchádzajúcej úhrade, na základe skladových dokladov, čísla objednávky, údajov o vozidle alebo predchádzajúcej avizácie.Údaje pripravené na základe informácií poskytnutých spoločnosťou PVhurt.
Minimálna objednávka: 5 ks
Krok množstva: po 1 ks

Trina 460W NEG9R.28 460W N-type

Karta katalogowa:Trina 460W NEG9R.28 460W N-type

Producent: Trina

Platformy: PVhurt.pl, PVhurt.de, PVsklep.pl,PVhurt.cz ,PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag, PVhurt.fr

Trina 460W NEG9R.28 460W N-type specyfikacja techniczna panelu PV dostępna w PVhurt
Trina 460W NEG9R28 460W N type specyfikacja techniczna panelu fotowoltaicznego w ofercie PVhurt
Trina 460W NEG9R.28 460W N-type dane techniczne i parametry panelu PV w PVhurt
Trina 460W NEG9R28 460W N type dane techniczne panelu fotowoltaicznego dostępne w PVhurt More on the product page
Hmotnosť 100 kg
Rozmery 1762 × 1134 × 30 cm
Názov dodávateľa
Adresa a kontakt dodávateľa
Zodpovedná osoba pre GPSR
Názov distribútora
Adresa distribútora
Stav produktu
Vyhlásenie o zhode GPSR
Technické listy / certifikáty
Vrátenie / reklamácie / sťažnosti
Obchodné podmienky
Kontakt – PVhurt.pl

Trina 460W NEG9R.28 460W N-type — Najčastejšie otázky

💰Aká je aktuálna cena produktu Trina 460W NEG9R.28 460W N-type?

Aktuálna cena produktu Trina 460W NEG9R.28 460W N-type je zobrazená hore v sekcii ceny.

📦Je produkt Trina 460W NEG9R.28 460W N-type dostupný?

Aktuálna dostupnosť produktu Trina 460W NEG9R.28 460W N-type je zobrazená hore vedľa ceny.

📍Kde sa nachádza sklad produktu Trina 460W NEG9R.28 460W N-type?

Informácie o sklade a osobnom odbere produktu Trina 460W NEG9R.28 460W N-type sú v sekcii skladu.

🚚Koľko stojí doprava produktu Trina 460W NEG9R.28 460W N-type?

Cena dopravy produktu Trina 460W NEG9R.28 460W N-type je uvedená pri dostupnom spôsobe dopravy.

📝Kde nájdem opis produktu Trina 460W NEG9R.28 460W N-type?

Opis, použitie a hlavné informácie o produkte Trina 460W NEG9R.28 460W N-type sú v sekcii opisu.

📄Kde si môžem stiahnuť katalógový list produktu Trina 460W NEG9R.28 460W N-type?

Katalógový list a dokumenty produktu Trina 460W NEG9R.28 460W N-type sú v sekcii na stiahnutie.

📦❓Aká je dodacia lehota pre Trina 460W NEG9R.28 460W N-type?

Trina 460W NEG9R.28 460W N-type sa odosiela po pripísaní platby na účet PVhurt.pl. Tovar je zvyčajne nasledujúci pracovný deň skompletizovaný, zabalený a odovzdaný prepravnej spoločnosti.

Po odoslaní zásielky zašleme zákazníkovi e-mail s informáciou o stave objednávky, číslami zásielok a – ak je k dispozícii – priamym odkazom na sledovanie zásielky.

📤❓Môžem si Trina 460W NEG9R.28 460W N-type vyzdvihnúť osobne?

Trina 460W NEG9R.28 460W N-type je možné osobne vyzdvihnúť po pripísaní platby na účet PVhurt.pl a po pripravení tovaru v sklade na odber.

Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, zákazník od nás dostane potvrdzovací e-mail. V tejto správe zašleme presnú adresu skladu, podrobné informácie týkajúce sa odberu a telefónne číslo na sklad alebo na osobu zodpovednú za výdaj tovaru.

Po zaplatení faktúry a pred vyzdvihnutím tovaru je tiež potrebné doručiť nám vyplnený dokument potvrdzujúci vývoz tovaru. Dokument obsahuje údaje o osobe, ktorá tovar vyzdvihuje, aký tovar sa vyváža, akým vozidlom bude preprava vykonaná, a podpis osoby preberajúcej tovar.

Formulár potvrdenia o vývoze tovaru si môžete stiahnuť tu:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Prosíme o úplné a správne vyplnenie dokumentu pred odberom. Vďaka tomu bude možné tovar v sklade vydať rýchlo a bez zbytočných oneskorení.

Vybraný obsah na tejto stránke bol vytvorený alebo spracovaný s podporou umelej inteligencie (AI) a podlieha kontrole a dohľadu človeka.

Možno by sa Vám páčilo…

Nákupný košík

Upozornite ma, keď bude produkt opäť dostupný v predaji.

Zanechajte svoje údaje a pošleme vám jednorazové upozornenie, keď bude produkt opäť dostupný.

Na ten adres wyślemy wiadomość, gdy produkt będzie ponownie dostępny.